Kontakt:

MMA. KSW 60: Patryk Kaczmarczyk wypunktował Michała Sobiecha po jednej z najlepszych walk w historii KSW!

Opera Zrzut ekranu_2021-04-24_223311_www.youtube.com

Pierwsza runda:
Zagania pod siatkę rywala Sobiech, a ten kopie kilka lowkicków i wydostaje się spod siatki. Headkick Patryka i obrotówka. Świetna akcja sierpowymi Sobiecha i kolejny headkick Patryka. Dobrze śmignąl sierpowymi Patryk. Lowkick Sobiecha i dobra akcja „pięść-łokieć” Patryka. Idzie po nogi Kaczmarczyk, ale szybko wstaje Sobiech i jest klincz. Odwraca rywala Sobiech i wychodzi z klinczu. Middlekick Sobiecha i mocne sierpowe Sobiecha. Odpowiada serią bokserską Patryk. Świetna akcja Kaczmarczyka, kiedy to po nieudanym obaleniu za dwie nogi pokusił się o haczenie i jest za plecami rywala, który ucieka pod siatkę, ale wciąz ma plecy zawodnik spod skrzydeł Damiana Herczyka. Ucieka Sobiech, ale wciąż za plecami Patryk i rozbija w świetnym stylu Michała będąc za jego plecami. Koniec rundy.

Druga runda:
Zaczyna od mocnego lewego w kontrze na middlekicka Sobiech. Dobry lowkick Sobiecha i lewy sierp Kaczmarczyka. Headkick Kaczmarczyka i mocna wymiana sierpowych. Trafia Sobiech serią! Uratował się mimo wszystko Patryk i próbuje teraz w nogi iść Sobiech, ale broni tego Kaczmarczyk. Teraz to zawodnik z Radomia idzie po nogi, ale broni również tego Sobiech. Backfist Kaczmarczyka nie trafia, Używa tej samej akcji Sobiech, ale poszedł po nogi Kaczmarczyk i kontroluje rywala w parterze. Próbuje zmienić pozycje na bardziej dominującą Patryk, ale Sobiech wykorzystuje to by wstać! Złapali się teraz obaj panowie za nogi,

Trzecia runda:
Kolano w korpus Sobiecha i dobry cios w tułów Kaczmarczyka! Sobiech słania się na nogach! Zamroczony Michał Sobiech rzuca się w nogi, broni tego Kaczmarczyk, rozbija rywala z góry, ale ten broni się, wstaje i obala przeciwnika który od razu wstaje! Seria ciosów na korpus pod siatką ze strony Kaczmarczyka, który jest bezlitosny dla korpusu rywala, ale teraz to on trafia kolanem i podłączony Kaczmarczyk idzie po nogi, a to mu się udało! Łapie natomiast dźwignie na kolano Sobiech, wychodzi z tego Patryk, ale oddaje dosiad i przyjmuje mase ciosów! Wstaje Kaczmarczyk po oddaniu pleców i sam obala Sobiecha, który znów idzie po nogę, a Patryk znów tego broni i rozbija rywala do samego końca rundy! Fight of the night!

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.