Kontakt:

Mikołaj Drążek zmierzy się z Hubertem Rudnikiem podczas Babilon MMA 18!

127397068_378014710190211_5425874641828194759_n

Organizacja Babilon MMA po raz kolejny udowadnia, iż młodzi i perspektywiczni zawodnicy nie są jej obojętni!

Już w najbliższy piątek kolejni młodzi i utalentowani zawodnicy otrzymają szansę zadebiutowania w jednej z największych organizacji w Polsce! Organizacja tym razem do walki zaprosiła Mikołaja Drążka z klubu XYZ Fight Academy Bydgoszcz oraz Huberta Rudnika, reprezentującego Cross Fight Radom.

Zapraszamy do wspierania portalu kupując PPV na galę FEN 31 z naszego reflinku: https://fenmma.tv/#/ref/polishfighters

Podopieczny Filipa Czarneckiego oraz zawodowego zawodnika (nomen omen) Artura Drążka w bieżącym roku wywalczył 2 miejsce podczas mistrzostw Polski ALMMA w kategorii do 84 kilogramów. Warto w tym miejscu nadmienić, iż większość swoich walk Mikołaj Drążek stoczył w kategorii do 77 kilogramów, toteż jego rywale mogli mieć przewagę kilogramów w dniu turnieju, ale i to nie przeszkodziło młodemu zawodnikowi w odniesieniu sukcesu. Ponadto w swojej krótkiej, acz intensywnej w starty karierze zajął drugie miejsce podczas mistrzostw Polski Time Of Masters.

Zawodnik trenujący pod okiem Leszka Kulika oprócz sukcesów, jak złoto mistrzostw Europy 2019 jest bogaty o amatorskie doświadczenie wyniesione z gal Thunderstrike Fight League (TFL). W tejże organizacji odniósł trzy niezwykle cenne wiktorie przeciwko Rafałowi Litwiniukowi oraz Kacprowi Sochackiemu. Na początku maja podczas 21 odsłony TFL jego łupem padł Tomasz Rios Turek, którego pokonał przez jednogłośną decyzję sędziów.

Notabene warto dodać, iż będzie to kolejna amatorska konfrontacja pomiędzy zawodnikami XYZ Fight Academy Bydgoszcz oraz Cross Fight Radom, ponieważ podczas 17 edycji Babilon MMA w szranki stanęli Kamil Winiarczyk reprezentujący bydgoski klub oraz Grzegorz Rutkowski z Radomia. Walka zakończyła się przez decyzję na korzyść Winiarczyka.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.