Kontakt:

Zawodnicy typują walkę RDA vs. Felder

Już za kilka godzin walka Rafaela Dos Anjosa z Paulem Felderem. Zobaczcie jak tę walkę typują zawodnicy UFC:

Diego Ferreira: Myślę, że wygrywa Rafael dos Anjos. Albo go podda, albo wypunktuje. Ciekawe, jak będzie wyglądało cardio Feldera

Max Griffin: Paul Felder. To powinna być dobra walka i chciałbym, żeby to zrobił, bo nie ma nic do stracenia.

Randy Costa: Biorąc pod uwagę okoliczności walki, uważam, że RDA zakończy to w środkowej/końcowej fazie walki. Nie zdziwiłbym się jednak, gdyby Felder to zrobił. Wiem, że trenował do triathlonu, więc nie powinno być problemu z jego zbiornikiem paliwa, ale walka z RDA z 5-dniowym wyprzedzeniem w walce na pięć rund nie jest łatwym zadaniem. Felder w 100 procentach ma duże szanse na wygranie tego, ale myślę, że będzie mu ciężko.

Zak Cummings: To zdecydowanie zacięta walka, ale myślę, że Rafael dos Anjos przez decyzję. Chciałbym zobaczyć, jak Felder wygrywa przez TKO, ale RDA przez decyzję jest moim wyborem.

Giga Chikadze: Rafael dos Anjos rozbije Feldera w powrocie do 155lbs.

Jalin Turner: Myślę, że Rafael dos Anjos przez decyzję. Felder jest bardzo wytrzymały, ale nie jestem pewien, jak długo trenował Felder. Zmniejszenie wagi przez obu panów jest również niepokojące, ponieważ RDA nie walczył w 155lbs (70 KG) od lat, a Felder jest bardzo lekki i wziął tą walkę w ciągu zaledwie kilku dni.

Brock Weaver: To bardzo ciężka walka do wytypowania, bo RDA nie jest już na szczycie kariery, ale Felder wziął tę walkę z doskoku. Myślę jednak, że RDA albo wypunktuje, albo podda.

Zawodnicy typujący Rafaela Dos Anjosa: Diego Ferreira, Randy Costa, Zak Cummings, Giga Chikadze, Jalin Turner, Brock Weaver
Zawodnicy typujący Paula Feldera: Max Griffin

-BJPENN.COM

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.